73 DEPUTETË KUNDËR (VS) 92% TË SHQIPTARËVE


Kjo ishte ndeshja, rezultati: Ne demokraci pakica fiton mbi shumicen, shumica humbet besimin, dhe ne fund pakica udheheq e vetme klasifikim ne Ligen e Bashkimit Evropian. Si perfundim pas 20 vjetesh vetem 8 % e shqiptareve te mbetur futen ne BE.

Advertisements

About njihvetveten

Simple me!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: