Formula e Jetes!


A mund te kete mashkulli nje formule te tille apo kjo i perket vetem femres? Mund te jete formula nje ADN e tejzgjatur, qe ecen gjer ne fund te jetes?

Advertisements

Etiketa:

About njihvetveten

Simple me!

One response to “Formula e Jetes!”

  1. DIDI says :

    Trekendesh kendrejte eshte ai ne qender??!! :)))
    Epo mire, me ne fund u mor vesh dhe formula!!!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: