Rock and Blues for Obama


B.K.

22 shkurti shenoi nje mbremje te vecante ne Shtepine e Bardhe, ne dhomen Lindore te saj, e cila u transformua vetem per nje nate ne nje Klub muzikor, me rastin e Muajit te Historise Zezake. Me kete rast Barak Obama ftoi si miq special te mbremjes, mbretin e muzikes blues B. B King dhe ate te muzikes rock Mick Jagger. Nderkohe qe me ftesen e grupit Rolling Stones, presidenti i SHBA hipi ne skene dhe kendoi Sweet Home Chicago.

Obama

Advertisements

Etiketa: , , ,

About njihvetveten

Simple me!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: