Qeveria, populli, bankat…


B.K.

Ja cfare ndodh ne realitet… Qeveria fle, populli mban peshen e ekonomise se vendit, bankat i japin pare popullit, te cilat nuk shkojne per zhvillim, por qe ai te mbush xhepat e qeverise dhe bankave.

Kjo eshte ekonomia e vendit tone.

Advertisements

About njihvetveten

Simple me!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: