Putin Forever – Neser serisht ne Kremlin zyrtarisht


PROFIL

Profesioni: President per te disaten here – Mbret i pashpallur

Shteti: Mbreteria e Putinis (ish-Rusia)

Hobi: Te mbaj pushtetin sa me gjate

Kualifikimi: I gjithanshem

Shkollimi: Spiun pa diplome

Kualifikime pasuniversitare: Master ne “Si te behesh mbret”

Adhuron: Ti ngjaje politikaneve shqiptare

Urren: Ka pas urryer shume te ndjerin Hysni Milloshi

Synime te pashpallura: Te jet mbret i Azise

Aftesi te ndryshme: Perdor mire wordin, celularin, di xhudo, takendo, kaleron cdo gje, i pelqen peshkimi dhe eshte amator vrasjesh opozitaresh dhe gazetaresh.

Rankimi: Me pese yje

Advertisements

Etiketa:

About njihvetveten

Simple me!

One response to “Putin Forever – Neser serisht ne Kremlin zyrtarisht”

  1. DIDI says :

    Sa e madhe! Ha ha ha, ngjan si Miss…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: