Për mbretëreshën!


Për të festuar 60 vjetorin e mbretëreshës në fron, artistë në të gjitha vendet kanë treguar anën e tyre patriotike, në mënyra nga më të ndryshmet dhe duke përdorur material nga më të çuditshmet për të krijuar portrete mahnitëse të Mbretëreshës së Britanisë së Madhe. Përfundimet janë shokuese, ngjashmëri fantastike në material si kopsa, haribo për fëmijë, bankanota, pulla poste, madje është përdorur për telajo një kokërr kafeje dhe koka e një gozhde.

Advertisements

About njihvetveten

Simple me!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: